Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
12.03.2014, 00:43,
#1
W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
Joł

Czy ktoś z panów/pań ogarnia czemu w naszej pięknej stolicy nie ma sklepu z displayem Kurzweila? Parę miesięcy temu skończyłem pracę w pewniej sieci sklepów muzycznych (tej największej) i wiem, że tam były wielkie problemy z dystrybutorem, wiem, że teraz nawet w "U Jolki" nie ma tej marki do ogrania. Macie pojęcie czemu? Przecież to są rewelacyjne instrumenty ze świetnym stosunkiem cena/jakość, toż każdy by to brał jakby były do obejrzenia i ogrania w sklepach stacjonarnych.
Taki mój mały rage bo nie mam gdzie dotknąć PC3Le..

pzdr

Odpowiedz
12.03.2014, 07:57,
#2
RE: W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
Dostawy trwaja dlugo. To nie wina samego dystrybutora a polityki wyższej samego kurzweila. To nie sabotaż ze strony music info, bo kazdemu zależy na jak najwiekszej sprzedazy.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
13.03.2014, 00:18,
#3
RE: W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
Domyślam się, że dystrybutor pieniądzem nie gardzi ale sprawa wygląda dziwnie bo z jednej strony tak jak piszesz - sam Kurzweil narzuca jakieś mocne ograniczenia - a z drugiej Music Info jest w stanie większość modeli dostarczyć w 2-3 dni do sklepu czyli muszą mieć do nich dostęp. Szkoda bo klient sklepu musi wybierać z Wielkiej Trójki a omijają go produkty marki która absolutnie na obojętność nie zasługuje.

Odpowiedz
16.03.2014, 20:45,
#4
RE: W co gra Music Info czyli jak tracić pieniądze tam gdzie można zarobić
Ich nie ma w kraju i jeśli idzie kontener ze sprzętem to troszkę dłużej potrwa niż 2-3 dni Smile cierpliwości.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FATAR TP/40L - jak oceniacie tą klawiaturę? freemo 18 32,476 06.04.2017, 07:42
Ostatni post: freemo
  Edycja, czyli zabawa w tworzenie własnego brzmienia. 12grudzien 16 31,036 12.04.2013, 13:31
Ostatni post: hammond

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS