Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moja hista
05.07.2014, 16:27,
#1
moja hista
Sie ma!
Cieszę się z odkrycia strony muzykuj.com
Nastąpiło to na you tubie, gdy oglądałem jakiś filmik związany z keybordami.
Moja przygoda z muzyką zaczęła się ponad 30 lat temu, od cymbałków, w Szkole Podstawowej nr. 9, w Warszawie, na Ochocie, na ulicy Białobrzeskiej 44. W późniejszych latach edukacji muzycznej uczniów, cymbałki wymienili na flet prosty.
Później grałem na gitarze.
W latach 80-tych uczestniczyłem w festiwalu muzyków rockowych w Jarocinie, jako gitarzysta basowy w zespole "Mirage" który grał muzykę "nowofalową".
Moim pierwszym parapetem było jakieś tam Casio, z małą klawiaturą.
Gdy wieki temu poszedłem do sklepu muzycznego, na obecnej ulicy JPII, róg Al. Solidarności w Warszawie, celem zakupu nowego Casio, gościu ze sklepu zaproponował mi używaną Yamachę.
Łyknąłem tę propozycję.
Nowo zakupiona przeze mnie używana Yamaha PSR-500 nie była przeze mnie wiele używana. Dalej grałem tylko na gitarach.
Później służyła nam (zespołowi Mirage) do podkładów.
Gdy zespół się rozpadł - Yamaha trafiła do szafy, tak samo jak gitara basowa Fender Jazz Bass produkcji japońskiej.
Na początku roku 2014, keyboard został wyciągnięty z szafy (Fender Bass dalej w niej tkwi).

Zacząłem grać piosenki, które znałem.
1 lipca 2014 keyboard zakończył swoją pracę.
Wystąpiły w nim usterki, które nie pozwalają na poprawne wykonywanie utworów w trybie "FINGERED".

To tyle.
Czeka mnie zakup nowego keyboarda, będzie nim chyba z myślą o wnukach, które już są - Yamaha EZ-220.
Docelowo, na dzień dzisiejszy chcę zakupić instrument YAMAHA PSR S-750.

Odpowiedz
05.07.2014, 19:58,
#2
RE: moja hista
Witamy i czuj się dobrze :-) Fajnie że oprócz gitary również i do klawiszy ciągnie ! Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
23.09.2014, 12:14,
#3
RE: moja hista
Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150 vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.

___________
Worried about Testking 600-199 exam prep? Join University of Hawaii dumps training program and get complete set of MICROSOFT dumps with 100% success guarantee.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS