Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy się :D
22.08.2012, 13:13,
#1
Witamy się :D
Cześć !

Nazywam się Rafał, mam lat "naście", pochodzę z Podlasia. Jestem dosyć pociesznym człowiekiem Big Grin
Na klawiszach gram już 7 lat. Pierwszym moim instrumentem było jakieś Casio które w późniejszym czasie wymieniłem na Technicsa KN1000. Przez dłuższy okres grałem chałturę, jednak jakiś czas temu kupiłem Korga X3 i Logica- tak zacząłem swoją przygodę z syntezatorami; dłubanie w brzmieniach, aranżowanie czyli wszystko co sprawia mi frajdę Wink
Edukuję się w PSM w klasie pianino/perkusja. Gram także w Orkiestrze Dętej OSP - tam nauczyłem się muzycznych podstaw. Czasami gdy nie ma organisty zastępuję go grając na organach.

Interesuję się także piłką nożną, kolarstwem oraz dziewczynami Blush

Pozdrawiam wszystkich serdecznie oraz zapraszam Was do opisania swojej historii Big Grin

Odpowiedz
22.08.2012, 14:01,
#2
RE: Witamy się :D
To i ja witam wszystkich Big Grin

Wołają na mnie Tomek - co pewnie oznacza, że tak się nazywam. Tak przynajmniej mi się zdaje.

Jestem zakochany w keyboardach - stare, nowe, brzydkie, ładne - aby grały Wink Nie ukrywam - kręci mnie chałtura, wesela, zabawy i wszelkie praktyki w tym kierunku.
Oprócz tego hobbystycznie molestuję perkusję i syntezatory marszczone rasy "akordeon" Wink

Na koniec tego jakże życiowego i chwytającego za serce postu pozdrawiam wszystkich Big Grin

Odpowiedz
22.08.2012, 21:57,
#3
RE: Witamy się :D
Paweł
Chętnie niosę pomoc wszystkim forumowiczom.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
22.08.2012, 23:38,
#4
RE: Witamy się :D
Z lenistwa kopiuję moje "cv" z innego forum ;/
Pochodzę z rodziny patologicznej... bo: Mama, żona, córka, brat, żona brata - wszyscy nauczyciele
Tyle, że brat i ja to nauczyciele - muzycy (studia muzyczne za moich czasów dużo mnie nauczyły)
Pracuję w szkole i pracowałem ze studentami. Zarabiam graniem i śpiewaniem od 30 lat. Gram w różnych konfiguracjach zespołowych i solo; rockowo, jazzowo, popowo-weselnie, z kapelą góralską, z orkiestrą dętą, w chórze, etc.
Życzę wszystkim żeby móc robić to co się lubi i jeszcze na tym zarabiać.

Odpowiedz
28.08.2012, 10:31,
#5
Dzień dobyr
Dzień dobry wszystkim Smile I miłego dnia!

Odpowiedz
28.08.2012, 20:10,
#6
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich na tym forum.

Od 20 lat zajmuje sie muzyka, moje instrumentarium to:
Yamaha SY 99
Yamaha EX 5
Yamaha Motif ES 6

Pozdrawiam

Odpowiedz
28.08.2012, 22:32,
#7
RE: Witamy się :D
cześć !

szymon z tej strony. muzyką interesuję się od dziecka, dlatego jest to moja największa pasja. na klawiszach grałem kiedyś bardzo dużo ale zmieniłem obiekt zainteresowań na instrumenty strunowe, lecz nie ukrywam że strasznie lubie w wolnych chwilach usiąść i pobrzdękolić coś na pianinku ^^

pozdro

Odpowiedz
29.08.2012, 07:55,
#8
RE: Witamy się :D
Cześć, witam wszystkich!

Nazywam się Samuel, gram na klawiszach od ok. 10 lat w dużej mierze sam bądź z gitarką, a ostatnio coraz częściej z większym składem.
Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Kurzweila PC3 LE7 którego powoli próbuję ogarniać jako, że wcześniej przez wiele lat miałem do czynienia głównie z Rolandem ep760 to jeszcze wiele nieznanych możliwości pozostaje mi do odkrycia w nowym klawiszu ;]

Pozdrawiam

Odpowiedz
29.08.2012, 12:59,
#9
RE: Witamy się :D
Witamy wszystkich nowych użytkowników Wink

Odpowiedz
29.08.2012, 13:51,
#10
RE: Witamy się :D
Dzień dobryBig Grin

Odpowiedz
29.08.2012, 20:39,
#11
RE: Witamy się :D
Cześć ALL

Wpadłem tutaj szukając jakichś tam testów w internecie. Stronka wygląda ciekawie i mam nadzieję, że całość się dobrze rozwinie Smile.


Co do mnie to .... hmm.... obecnie raczej mało działam jeśli chodzi o muzykę ale mam nadzieję, że do tego wrócę.
Na razie w pracowni czeka na mnie Nord Stage 88 (Rev. B), Yamaha CS6x (+ PLG-VL) oraz Roland D-550 (+ PG-1000) Wink.

Do napisania

Korg Kronos 2-88 / Nord Stage 88 / Yamaha CS6x + PLG-150VL / Roland D-550 + PG1000
Odpowiedz
01.09.2012, 02:56,
#12
RE: Witamy się :D
Witam serdecznie

Pochodzenie – tutaj pozwolę bezczelnie sobie użyć jako szablonik, cytat jednego z poprzedników:

Patologia muzyczna – Ojciec i Matka śpiewacy - chór Opery, 1 Ciotka skrzypaczka - Opera i Filh., 2 Ciotka organistka nie rozrywkowa, Wujek dyrygent chór akademicki oraz własny i wykładowca, Kuzynka z mężem - śpiewacy Opera i Filh., Dziadek klarnecista amator.
Wszyscy wymienieni już na zasłużonych wspaniałych polskich emeryturach za wyjątkiem wujka i kuzynki z mężem – Oni nadal czynni zawodowo a Dziadek uże pagib haroszyj.
Ja: 2 lata podstawówki muzycznej na fortepianie, potem powrót do IIst. na trąbkę, potem Chóry Opery i Filh. a teraz kierowca autobusu w Szkocji a klawiszowiec pasjonat w wolnych chwilach.
Lubię sobie pogadać o sprzęcie, poszperać w necie na forach i uprawiać filozofię.
Nie jestem jakimś sprzętowym znawcą i klawiszowym wymiataczem ale chętnie pomogę.
Za mało gram – wiem ale mam zamiar systematycznie ćwiczyć i spróbować sił w kompozycji a za rok w planie college muzyczny.
Obecnie początkujące duo jazzowe z kolegą gitarzystą.

Na górnej półce mam Kurzweila PC361 a na dolną, niebawem przybędzie Nord piano 2 Smile

pozdrawiam

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
01.09.2012, 12:17,
#13
RE: Witamy się :D
(01.09.2012, 02:56)rychubil napisał(a): Lubię sobie pogadać o sprzęcie, poszperać w necie na forach i uprawiać filozofię.


Oooo to całkiem tak jak ja Wink.

Witaj.

Korg Kronos 2-88 / Nord Stage 88 / Yamaha CS6x + PLG-150VL / Roland D-550 + PG1000
Odpowiedz
04.09.2012, 15:18,
#14
RE: Witamy się :D
Hello!!Blush

Witajcie Muzycy i Inni tego Typu Ludzkie StworzeniaSmile
Mam na imię Łukasz jestem osobą którą pasjonuje muzyka tworzona przez Enigmę, Erę , Sacred Spiryt i tego różnego nietypowego stylu jeżeli jest ktoś zainteresowany tego typu brzmieniami z miłą chęcią zamienię kilka słówSmile PozdrawiamSmile

Odpowiedz
05.09.2012, 06:46,
#15
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich.
Od kilkunastu lat zajmuję się muzyką elektroniczną.
W razie czego służę pomocą w tematach muzycznych i syntezatorowo - sprzętowych...

pozdrawiam

Odpowiedz
05.09.2012, 21:26,
#16
RE: Witamy się :D
Czołem Smile

Jestem REMI. Moją pasją są instrumenty klawiszowe. Przez ostatnie 3 lata prowadziłem serwis drKORG. Piszę artykuły w miesięczniku Estrada i Studio. Sportowo uwielbiam SQUASH Smile

Odpowiedz
06.09.2012, 19:25,
#17
RE: Witamy się :D
Witamy wszystkich i zapraszamy do postowania Wink
Pozdrawiam:
Rafał ;D

Odpowiedz
19.09.2012, 18:31,
#18
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich

Mam na imię Adam, mam trzydzieści parę lat, nie jestem klawiszowcem ale muzykuję, gram na instrumentach perkusyjnych. Pomimo to z pianinem wiąże się moje dzieciństwo, pierwszy keyboard Casio oraz prywatne lekcje gry. W mieszkaniu stoi 100 letnie pianino Steinberg na którym pogrywam dla relaksu - kompletnie amatorsko.

Pozdrawiam serdecznie
Adam a2j

Odpowiedz
21.09.2012, 20:46,
#19
RE: Witamy się :D
Witam.
Gam na klawiszach. Głównie syntezatory. W stajni mam Fantoma G8 + V-syntha GT2.

Odpowiedz
23.09.2012, 21:10,
#20
RE: Witamy się :D
Zostałem jako Asaf. Z południowej opolszczyzny. Gram tak sobie ale bardzo lubię grających. Instrumenty lubię bardziej i kilka mam. Mam już 50 lat ale teraz uczę się pilniej niż kiedyś bo przyszło mi grać jako drugi klawisz w Protestanckim Zborze.
Podstawowe instrumenty w domu to:
-Hammond BC rocznik 1937 z Leslie 710
-Hammond RT3 rocznik 1958 z PR40 i Leslie H21
-Hammond H100
-Hammond S 100
-Hammond XK1 plus drugi manuał
-Hammond B200 z Leslie 822
-Yamaha Clavinova
-Roland Yuno G
-Kurzweil Mark 152i fortepian
i kilka modułów
Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do pisania postów.
Asaf

Odpowiedz
24.09.2012, 14:48,
#21
RE: Witamy się :D
(23.09.2012, 21:10)Asaf napisał(a): Zostałem jako Asaf. Z południowej opolszczyzny. Gram tak sobie ale bardzo lubię grających. Instrumenty lubię bardziej i kilka mam. Mam już 50 lat ale teraz uczę się pilniej niż kiedyś bo przyszło mi grać jako drugi klawisz w Protestanckim Zborze.

Witam organistę Big Grin Też grywam na organach jednak w Kościele Rzymskokatolickim (KRK).

Poziom umiejętności muzycznych większości organistów w KRK jest nikły. Księża tnąc koszty zatrudniają byle kogo, umiejącego "zagnieść" kilka akordów na krzyż i umieć "drzeć się" do mikrofonu. Czasami męczą ludzi scholkami vel. "gwiazdy". Poziom wokalny i instrumentalny takich hmm... "muzycznych tworów" jest wprost proporcjonalny poziomowi "zagniataczy" Big Grin Ale kto nie lubi klaskania, "rytmicznego" buczenia, wycia, gitary (często rozstrojonej) czy djembe*??

Dużym problemem w KRK jest także stan instrumentów. Można naprawić cenny instrument, lub kupić cyfraka za 15% ceny remontu, zaoszczędzoną kaskę przecież można wydać na nowe autko.

Byłem w kilku Kościołach Ewangelickich. Organiści improwizują, pograją coś z klasyki prowadzą śpiew ludu organami a w KRK... żenada Sad

Pozdrawiam i zapraszam do "postowania" Big Grin

* [Obrazek: Djembe_Ghana.jpg]

Odpowiedz
30.09.2012, 09:41,
#22
RE: Witamy się :D
Cześć
Jestem Robert i od dziecka kręciły mnie klawisze.. Najpierw chińskie, potem Casio,Technics,obecnie jako parapet używam Yamaha mo6. Przewinęło się przez moje łapki kilka dziwnych urządzeń (Roland PMA5, Korg Kaossilator, yamaha tg100, waldorf blofeld. Obecnie podpinam Roland sonic cell, akai s3000xl, nagrywam na boss mocro br i Akai DPS12. Z zabawek używam jeszcze Kaoss pad 3...
Nie chałturzęSmile raczej jest to hobby i tak pewnie pozostanieSmile

dzwonki do komórki robię sam:
http://soundcloud.com/search?q%5Bfulltext%5D=robhal

pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz
01.10.2012, 09:37,
#23
RE: Witamy się :D
Witam Blush

Odpowiedz
01.10.2012, 12:13,
#24
Wink  RE: Witamy się :D
Hej Smile Nazywam się Początkujący Elekroniczny Piotrek Smile

Mój setup: Ableton 8,APC40, Padkontrol, NI komplete Audio 6 , Krk Rokit, Duże klawisze LPK25 Smile


Pozdrawiam Big Grin

Odpowiedz
03.10.2012, 23:25,
#25
RE: Witamy się :D
Siemanko Wink

Skoro tak się wszyscy witają... to też się przedstawię.
Na imię mam Tomek(21 lat), jestem pasjonatem syntezy dźwięku.. mogę godzinami przesiadywać przy moim Virusie TI Snow oraz przy ciekawych wirutalnych syntezatorach... Produkcją muzyki zajmuję się sporadycznie.. głównie wtedy, gdy dostanę zlecenie na podkład... I to chyba tyle o mnie, mam nadzieję, że dzięki temu forum wymienię się doświadczeniami i nauczę czegoś nowego Wink

Pzds~!

DAW: Zynewave Podium Free 2.42
Hardware: Virus TI Snow; Yamaha DX-21; M-Audio Axiom 49 MKII; M-Audio Keystation 88 Pro; M-Audio Audiophile 24/96; Yamaha CA610; Magnat Quantum 653
Software: Arturia Minimoog-V Original; Cakewalk Z3TA+; Free VST/VSTi
Odpowiedz
08.10.2012, 11:57,
#26
RE: Witamy się :D
Witam Wszystkich!
Mam na imię Jacek, muzyczną kończyłem na akordeon, później w życiu zawodowo robiłem zupełnie coś innego, tylko weekendy i jakieś okolicznościowe wynalazki były muzyczne. Były czasy zachwytu nad syntezatorami, trochę keyboardami, lubię pobawić się komputerową muzyką... ale scena i ludzie sprawiali mi największą frajdę z muzykowania. I mam zamiar w najbliższym czasie reaktywować kapelę.
Pozdrawiam

Odpowiedz
08.10.2012, 12:32,
#27
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich!

Chcę się przywitać, mam na imię Darek jestem informatykiem z zawodu, a muzyka z pasji, to moje hobby.

Gram od kilku lat dla siebie w domu, jestem samoukiem gram sobie na keyboardzie z nut, obecnie mam Yamahe PSR S710.

Pozdrawiam!

Odpowiedz
08.10.2012, 15:02,
#28
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich.

Nazywam się Szymon, (przynajmniej na to reaguje), mam 17 lat. Z muzyką związany jestem praktycznie od zawsze (mama grała na akordeonie, tata też, wujek na gitarze). No i stało się...
Mając 9 lat poszedłem do PSM I st. na akordeon klawiszowy, po 4 latach akordeon klawiszowy zmieniłem na guzikowy. Potem miało być PSM II st. ale jak to w życiu bywa, plany się zmieniają.
tak więc w PSM miałem przez 2 lata Fortepian Dodatkowy no i tak jakoś to się zaczęło kręcić. Po skończeniu PSM kupiłem Korga PA500 i klawisze mnie wciągneły. Obecnie gram od dp, przez pop, rock, czasami reggae aż do jazzu. Mimo, że nie jestem jakims wybitnym grajkiem, to staram się w miare możliwości poprawiać swoje umiejętności.
Instrumenty: Korg Pa500, Solton MS60, Unitra Eltra B-11 i w najbliższym czasie mam zamiar kupić Kurzweila PC3LE8 lub PC3x.
Pozdrawiam Wink

Odpowiedz
13.12.2012, 17:33,
#29
RE: Witamy się :D
Witam wszystkich Smile zainteresowany do granic możliwości Jazzem, poza tym gram na malletKAT'cie i posiadam słaby jak budyń moduł yamaha tg100 ;p na szczęście używam poza tym sampli komputerowych Wink

Odpowiedz
14.12.2012, 08:56,
#30
RE: Witamy się :D
Witajcie mili ludeczkowie.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przywitaj się Dj siwy 2023 1 2,714 09.01.2023, 08:30
Ostatni post: bestspec
  Witam się PatiPe 1 9,996 22.11.2020, 21:41
Ostatni post: Valtari
Wink Ja nietypowo, przywitać się chciałem flyski 2 6,450 18.09.2018, 23:21
Ostatni post: flyski
  Przybył i powitał się :-) Hiennas 2 8,613 28.01.2018, 22:08
Ostatni post: Hiennas
Brick Wita Nowy Nieznający Się Na Muzyce JerzyH 1 4,442 13.12.2015, 21:41
Ostatni post: Rychubil

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS