|
Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
|
|
22.08.2012, 14:18,
|
||||
|
Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Witam
Jak wiadomo, w joysticku do płaszczyzny Modulation można przypisać efekty typu cut-off, wah-wah lub podobne. Moje pytanie dotyczy tego drugiego. Chciałbym dodać do gitary efekt "kaczki" - słyszałem jak to chodzi w modelu Audya i realizm brzmienia jest tam o wiele większy z tym właśnie efektem. Problem jednak zaczyna się, gdy przypiszę do joysticka wah-wah i wejdę w edycję patternu - wtedy wraca do ustawień domyślnych i jedyne co mogę nałożyć za pomocą joysticka to vibrato i pitch. Po wyjsciu z trybu pattern wraca nagle przypisana przeze mnie "kaczka" i wszystkie ustawienia joysticka wracają do takich parametrów, jakie im nadałem. Gryzę ten edytor już dość długo, ale nie doszedłem do niczego. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? |
|||
|
22.08.2012, 17:51,
|
||||
|
RE: Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Może niektórych efektów nie możesz przypisać w trybie "pattern editor"? Zobacz jak jest z innymi i odpisz
|
|||
|
22.08.2012, 19:49,
|
||||
|
RE: Wah-Wah w patternie - Ketron SD5
Myślę jeszcze nad podłączeniem klawiatury sterującej i wysłać mu odpowiednie komunikaty "na siłę".
Inne parametry też są takie złośliwe i cały czas wracają. Szkoda, źe Ketron nie myśli już o użytkownikach SD5, bo w sofcie są drobne błędy, które mogliby naprawić (chociaż błędów w sofcie nie ma chyba tylko casio )...
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Problem z aktualizacją ketron sd9 | Krzysiek | 1 | 4,091 |
02.09.2019, 20:13 Ostatni post: Rychubil |
|
| pomocy w SD5 -padła perkusja i bass | autacars | 2 | 16,285 |
07.08.2014, 17:50 Ostatni post: autacars |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

)...