Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ctrl Change performance mode
06.12.2014, 02:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.12.2014, 13:04 przez yeti.)
#1
Sad  Ctrl Change performance mode
Witam wszystkich Shy
Mam pytanie, z tego co widzę to hammond chyba będzie w stanie najszybciej na nie odpowiedzieć.
Moxf tryb performance->Edit->Part Select->RCV SW
Parametr "Ctrl Change" odznaczony np na partii bębnów a i tak podczas grania live i np zmiany np cutoff lub volume w trybie "Common" w/wym. parametry się zmieniają na odznaczonej partii Huh.
Inaczej się rzecz ma przy bezpośrednim nagrywaniu performanca do songu lub patternu.Tu w trakcie nagrywania zmianę słychać ale już po nagraniu na ścieżce na której wcześniej odznaczyłem parametr "Ctrl Change" jest Ok to znaczy kontrolery np cutoff, volume się nie nagrały czyli gra i buczy.Ale co z graniem i "gałczeniem" na żywo ?Huh
Coś u mnie nie halo z softem (zaktualizowany do 1.10.2) czy taki urok nawiasem mówiąc tej moim zdaniem rewelacyjnej stacji roboczej (...i tu mógłbym się rozpisywać i wychwalać ...och ..ach ...itp,ale o tym może innym razem jak się wyśpię i wyzdrowieję Smile)

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MOXF SEQ - Czy można nagrać Part Mute podczas nagrywania Performance w trybie Song? Dominik M. 15 15,391 02.01.2020, 22:47
Ostatni post: bestspec
  MOXF - zapisywanie edytowanych voice i własnych performance Dominik M. 0 1,713 08.12.2019, 00:59
Ostatni post: Dominik M.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS