Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup i strojenie używanego pianina
01.09.2015, 17:05, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.09.2015, 17:17 przez Rychubil.)
#5
RE: Zakup i strojenie używanego pianina
Dla wszystkich poszukujących akustycznego pianina do nauki dzieci i nie tylko, umieszczam treść oferty Pana Grzegorza Rychlika, może komuś się przydać przed rokiem szkolnym. Mam nadzieję, że nie naruszyłem zasad i regulaminu forum Undecided

Dzień dobry,

w związku z rozpoczęciem roku szkolnego postanowiłem zrobić bardzo duży ukłon w stronę osób poszukujących dobrego pianina do nauki gry.
Jeśli poszukujecie Państwo pianina - mam ciekawą propozycję. Transport instrumentu za darmo, na mój koszt. Nastrojone, gotowe do gry pianino, gwarancja, serwis strojenia i transport. Wszystko w jednej cenie.
Dowieziemy instrument do Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Szczecina, Koszalina, Olsztyna, Zielonej Góry, Gorzowa. Oczywiście okolice tych miast lub miejscowości "po drodze" również. Inne miasta do uzgodnienia. Postaramy się je dostarczyć w możliwie jak najkrótszym czasie.
Darmowy transport trwa do piątku 11. września (wyrażenie chęci zakupu i kontakt ze mną)

http://grzegorzrychlik.pl/pianina/

Dziękuję i pozdrawiam,
Grzegorz

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zakup i strojenie używanego pianina - przez Rychubil - 01.09.2015, 17:05

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc przy zakupie pianina Procjon 2 2,740 01.11.2020, 09:00
Ostatni post: Procjon
  Poszukuję pianina cyfrowego dla początkującego gr8pio 7 17,471 20.11.2017, 17:37
Ostatni post: Valtari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS