Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy użytkownik
28.10.2015, 12:20,
#1
Nowy użytkownik
Cześć, witam Wszystkich,

Nazywam się Rafał Rudawski, jestem zawodowym pianistą, keyboardzistą i kompozytorem z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Jestem absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Tytuł mojej pracy dyplomowej: "Instrumenty Chamberlin i Mellotron jako prototypy samplerów".

Żeby się nie chwalić niepotrzebnie na forum wszystko o mnie i mojej muzyce tutaj: www.rafalrudawski.com

Instrumenty klawiszowe (analogi, cyfrowe jak i modularne, mechaniczne, elektro-mechaniczne), samplery, fortepiany akustyczne, etc. za wyjątkiem keyboardów to moja specjalność. Moją specjalnością są także wszelkiej maści instrumenty wirtualne, DAW, sampling oraz komputery Apple w procesie tworzenia muzyki.

Służę pomocą swoją wiedzą i doświadczeniem, którą zdobywałem od wielu wspaniałych ludzi na całym świecie.

pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz
28.10.2015, 19:47,
#2
RE: Nowy użytkownik
Witamy serdecznie Człowieka z tak bogatą wiedzą Smile

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
29.10.2015, 10:48,
#3
RE: Nowy użytkownik
Witam również Panie Rafale na forum i przesyłam pozdrowienia z Siemianowic Smile . Korzystając z okazji zapoznania się z Pana stroną WWW, posłuchałem muzyki Pana autorstwa. Czy odkryje Pan rąbek tajemnicy i napisze w jakich produkcjach były wykorzystane utwory z Cinematic Action&Drama, oraz Cinematic Tension? Chodzi mi o konkretne tytuły filmów/gier. Muzyka bardzo w moich klimatach Smile .

Pozdrawiam,

Azz

Kurzweil PC3K8+Kore64||Yamaha AN1X, CS1X||Waldorf Rocket, Streichfett, Pulse 2||Roland Juno-X, SH-4D, JV-1010+SR_98||KORG R3, Wavestate, 05/RW, X5DR, Monotron+Delay+Duo||Alesis SR18 i AirFX||KAWAI Q80||Novation Bass Station II ||Strymon BigSky||VSTi(KORG Legacy, Spectrasonics Omnisphere,Alpha-Ray)||Apple MacMini+Logic 9 Pro||PC+Cubase 12 Pro.
Odpowiedz
29.10.2015, 13:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.10.2015, 13:17 przez Rychubil.)
#4
RE: Nowy użytkownik
(29.10.2015, 10:48)Azzorek napisał(a): ...pozdrowienia z Siemianowic Smile

...i z Gliwic Smile

P.S. również przesłuchałem Pańskie audio i jestem pod ogromnym wrażeniem! Oj będzie Pan sporo pytany na forum a swoją drogą, to również jestem ciekaw w jakich produkcjach użyczył pan swojej muzyki.

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
29.10.2015, 14:10,
#5
RE: Nowy użytkownik
Na początek proponuję Panowie, abyśmy mówili do siebie po imieniu - będzie prościej i ja będę lepiej się czuł Wink

Moja muzyka jest eksploatowana w wielu różnych produkcjach: od reklam poprzez seriale. Ciężko konkretnie coś napisać, gdyż wszystko zależy od natchnienia i nastroju ilustratora pracującego nad daną produkcją. Z takich naszych klimatów podwórkowych to często moje fragmenty kompozycji wykorzystywane są w serialach Ojciec Mateusz, Rodzinka PL, program Galileo, Jak to działa, regionalne stacje TV i radiowe. Zagranicą w wielu mniejszych reklamach, programach, etc.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Cześć jestem tu nowy. szadow32 3 9,975 22.01.2018, 21:26
Ostatni post: Valtari
  Dźwiękdobry jestem tu nowy. zagoor 3 10,376 18.01.2017, 18:18
Ostatni post: Rychubil
Brick Wita Nowy Nieznający Się Na Muzyce JerzyH 1 4,442 13.12.2015, 21:41
Ostatni post: Rychubil
  Nowy edwardd55 2 6,651 08.11.2014, 08:42
Ostatni post: waleed432

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS