Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Native Instruments- mam pytanie ...
11.12.2018, 10:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2018, 13:12 przez Sgt_Pepper.)
#1
Question  Native Instruments- mam pytanie ...
Witam. Nie znalazłem działu, więc piszę tutaj. Chodzi za mną Maschine Mk3. Mam w związku z tym zagwozdkę. Kupując Maschine dostaję urządzenie, oprogramowanie etc. Jestem posiadaczem MODX. Czy wystarczy mi to jako "klawiatura", czy sporo(!), czy też cokolwiek oprócz wygody i prostoty użytkowania stracę, w porównaniu do Komplete Kontrol S61 Mk2, którą w zasadzie mógłbym tez kupić, ale zastanawiam się nad sensem wydawania w okolicy 2800. Czy na wyświetlaczach Maschine zrobię i zobaczę dokładnie to wszystko, co mógłbym zrobić i zobaczyć na ekranach przy klawiaturze S61? Wiem że klawiatura ma diody, dwa ekrany, dedykowane klawisze transportu etc. Czy Maschine plus MODX będzie złym wyborem i czy będzie coś czego nie będę mógł zrobić w tym zestawieniu sprzętu, co mógłbym zrobić mając klawiaturę S61. Owszem jest i A61 tylko... czy ma to jakiś sens? Wybaczcie jeśli pytanie jest banalne, ale z NI nigdy do czynienia nie miałem i jest to bardziej chęć i pokusa nauki czegoś nowego. Może ktoś, kto ma Maschine i klawiaturę innego producenta opisze co jego zdaniem na tym traci i czy cokolwiek.

Odpowiedz
15.12.2018, 19:48,
#2
RE: Native Instruments- mam pytanie ...
Hej MODX będzie dobrym sterownikiem, ale nie będziesz widział stref (diody), a to bardzo przydatne jest. A61 ma sens. Z tego powodu, że możesz wtedy grać kitamiConfusedtopa werbel. Dlaczego? Jest taki przełącznik Key Mode. Bez niego po wybraniu perkusji będziesz grał np. całą stopą na całej klawiaturze. Ten KeyMode jest istotnym czynnikiem w Maschine, ale bębny zawsze możesz z Padów wbijać :-), a piano z klawiszy.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
15.12.2018, 23:29,
#3
RE: Native Instruments- mam pytanie ...
Dzięki. Smile

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U Gaspard 4 1,733 24.11.2022, 19:43
Ostatni post: Gaspard
  Casio CDP130 - Pytanie co do jakości EDiXior 9 11,559 10.06.2019, 14:26
Ostatni post: EDiXior
  Pierwsze pianino pytanie nobodyftw 3 20,211 05.03.2016, 07:28
Ostatni post: waleeedijaz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS