Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polecane case'y
02.12.2013, 12:15,
#1
Polecane case'y
Witajcie,

chciałbym poradzić się Was, jakie case'y polecacie do swoich klawiszy w następujących kategoriach:

1. klawiatury 61
2. klawiatury 73/76
3. klawiatury 88

Sam posiadam miękki case firmy Canto - niestety nie polecam, po dłuższym użytkowaniu (ok. 1,5 roku) w wielu miejscach po prostu się przeciera...

Dlatego rozważam zakup sztywnego, dobrze wzmocnionego case'a renomowanego producenta (nie "case'a -skrzyni", ponieważ jej waga trochę mnie deprymuje).

Interesuje mnie również, czy i ew. jakie konkretnie modele case'ów w rozmiarze dla instrumentów 61 klawiszowych oferowane są razem z kółeczkami?

Dziękuję za sugestie.

Odpowiedz
02.12.2013, 12:53,
#2
RE: Polecane case'y
http://www.romanowicz.com.pl/ sprawdzone i ludzie chwalą sobie jakość wykonania. Przy 88 wolę jednak case/nakładka przy mniejszych klawiaturach zdecydowanie Romanowicz.

Odpowiedz
02.12.2013, 15:21,
#3
RE: Polecane case'y
Tak jak Cziko napisał , posiadam Romanowicza i bardzo sobie chwale Smile

PC3,Karma,Microkorg,X-Station,Venom,Ipad ...
http://www.facebook.com/lagodnapiannka
Odpowiedz
02.12.2013, 17:17,
#4
RE: Polecane case'y
Dziękuję za konkretne sugestie. Gdyby ktoś miał inne - bardzo proszę o podesłanie.

Odpowiedz
02.12.2013, 22:29,
#5
RE: Polecane case'y
ja niestety nie będę oryginalny, futerały p. Franciszka Romanowicza, właśnie jutro ma dojść do mnie zamówiony już czwarty futerał.
Choć ostatnio podrożały sporo

Odpowiedz
03.12.2013, 06:26,
#6
RE: Polecane case'y
Ze swojej strony polecę Mirka: http://www.powerbox.com.pl/kontakt.
Zawsze u niego robię i było ok.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
03.12.2013, 08:03,
#7
RE: Polecane case'y
puncho, pytałeś jeszcze o kółeczka, Romanowicz zrobi z kółeczkami, z przegrodą, z kieszenią, z szelkami,paskiem na ramię

Odpowiedz
15.05.2014, 14:49,
#8
RE: Polecane case'y
chyba pójdę za waszymi opiniami i tez kupię u pana romanowicza

Odpowiedz
16.05.2014, 08:10,
#9
RE: Polecane case'y
Ja osobiście do ciężkich sprzętów używam i polecam:
http://www.paco-cases.com/
jest u nich dość drogo, ale casy są solidne i estetyczne. W przeciwieństwie do niektórych solidnych wprawdzie skrzyń, ale wykonanych tak, że można się pokaleczyć.

A do lekkich sprzętów i nietypowych (na wymiar, na zamówienie) polecam:
http://www.pokrowcetaurus.pl/
Tomek zrobi wszystko na każdy wymiar i w naprawdę dobrych pieniążkach.

Odpowiedz
21.05.2014, 19:27,
#10
RE: Polecane case'y
Tak sobie myślę, że każdy z nas ma swoje "lokalne" firmy Smile bo ja u Mirka z Zabrza zawsze robię i pół śląska u niego też tworzy skrzynie. Każdy zrobi tak jak chcemy, a więc uderzajcie tam gdzie macie najbliżej, pod warunkiem, że to sprawdzone tematy są.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
10.06.2014, 09:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2014, 09:23 przez cziko.)
#11
RE: Polecane case'y
Zna ktoś ta firmę lub zamawiał coś o nich ? http://www.pstkakus.pl/ Przyznam ceny niezłe.
Planuję zamówić skrzynię 19" na kółkach wys. max 1 m na soundcraft m12 + inne rzeczy typu kompresor, eq, systemy bezprzewodowe, procesory efektów.
- z mechanizmem kontowym tak aby pod kontem około 35- 40 stopni można było zamknąć skrzynię. (ale nie może przy takim zamknięciu przekraczać 1 m)
- góra ściągana
- tył drzwiczki otwierane
- nie wiem ile to wyjdzie U więc nie pisałem

tutaj dali mi 750 zł gdzie w większości ofert przekraczało 1000 zł.

Czy warto ?

Odpowiedz
10.06.2014, 20:12,
#12
RE: Polecane case'y
Cena kusząca, nie wiadomo jak z jakością. Fotki wyglądają obiecująco. Ryzykujesz? Smile Ja wole robić na miejscu. Dlaczego? Te skrzynie ciągle pracują. Może się coś urwać. Kółko zgubić. Podjeżdżasz do miejsca gdzie robiłeś i chłopaki skrzynie naprawiają. A tak wysyłka towaru itd.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
10.06.2014, 22:43,
#13
RE: Polecane case'y
Hej.

Dotarła do mnie skrzynka na mp-6 z "kakusa". Jak na tak atrakcyjną cenę wygląda super. Nie różni się specjalnie od "markowych". Jutro pakuję w nią piano. Zobaczymy jak będzie się spisywać. Za wcześnie na opinie dotyczące trwałości. Producent zapewnił mnie, że gwarancja na case jest dożywotnia.

Pzdr.

Odpowiedz
11.06.2014, 16:31,
#14
RE: Polecane case'y
To dopiero po sezonie będzie można sprawdzić Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
12.06.2014, 09:05,
#15
RE: Polecane case'y
(11.06.2014, 16:31)hammond napisał(a): To dopiero po sezonie będzie można sprawdzić Smile

Owszem, ale uwierz, nie zanosi się na blamaż. Poza tym, wycena Paco: 850 a Kakus: 500 zachęca do przetestowania. Smile

Pzdr.

Odpowiedz
12.06.2014, 17:28,
#16
RE: Polecane case'y
Mocna przebitka Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
03.01.2015, 14:16,
#17
RE: Polecane case'y
Witam. Zalogowałem się specjalnie by uprzedzić Was co do zamówień case od firmy PST KAKUS. :twisted:
Wysłałem email do w/w firmy co do wyceny .Odpowiedź dostalem dość szybko.... cenę zaakceptowałem i złożyłem oświadczenie co do decyzcji. Case zamówiłem na początku listopada. Po 2 tygodniach z pewną dozą nieśmiałości dzwonię by dopytać... Tak tak.... w środę się za niego bierzemy. ok... czekam cierpliwie. Po kolejnych dwóch tygodniach oczekiwania dzwonię ponownie. Tak... tak... case już jest gotowy czekamy tylko na jakieś zawiasy czy coś w tym stylu, słyszę. Mijają następne dwa tygodnie...cisza. Więc trzaskam email z informacją,że jeśli do końca tego tygodnia nie otrzymam case proszę potraktować moje zamówienie jako nieaktualne. Tego samego dnia otrzymuję odpowiedź,że za 3 dni case będzie u mnie....ufff... cieszę się ,że wreszcie coś drgnęło w mojej sprawie. Następnego dnia telefon,że zagninął mój email z rysunkiem i wymiarami... wow.... myślę sobie... niby już case zrobiony , tylko brak jakiś okuć...a tu zonk i kłamstwo... bo jak się okazuje pan Rafał nawet nie ruszył palcem do tej pory. Wysyłam rysunek z wymiarami ponownie. Mijają dwa dni i padam na kolana z uciesznia wlasnego , bo pojawia się kurier z przesyłką. Wciągam case z folii ...hmmm...wszystko ok... kurier dostaje kasiorkę i jedzie dalej. Ja w tym czasie otwieram skrzynię...a tam w środku pusto. (miały być przegrody i specjalna półka na przesuwnych zawiasach) ... biorę telefon i dzwonie do PST KAKUS... oj ...wiem...wiem.... najzwyczajniej zapomniałem tego włożyć w środek , ale już wszystko to zostało zapakowane i wysłane do pana.... jutro bedzie na miejscu. Dziś jest 3 stycznia... paczki nie ma... PST KAKUS nie odbiera telefonu, a ja nadal ze sprzętem będę jeździł w kartonach. Dlatego też ostrzegam przed zbytnym obdarzeniem zaufaniem niejakiego pana Rafała z PST KAKUS... stek kłamilwych obietnic... termin wykanania case nie do przyjęcia. Pieniądze zapłacone a w studio dodatkowy nieużyteczny mebel. Tak się nie postępuje panie Rafale.

Odpowiedz
03.01.2015, 16:42, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2015, 16:43 przez matejko.)
#18
RE: Polecane case'y
Cześć.

No to wygląda na to, że mnie się udało. Poleciłem niedawno KAKUSA kumplowi i, może nie tak jak u manjoke, ale również miał jakieś "przejścia" z case'm do miksera. No cóż, ja również niedawno zamówiłem do Kurzweila u sprawdzonego Romanowicza.

Odpowiedz
15.01.2015, 20:42,
#19
RE: Polecane case'y
Niestety w moim przypadku się nie udało.... mimo najszczerszych chęci.
Choć moje przemyślenia są takie,że słowo "udało" powinno nie mieć jakiegokolwiek zastosowania w tym temacie.
Wysyłam projekt... otrzymuję wycenę... akceptuję ją... odbieram towar i płacę.
Podjąłem jeszcze jedną próbę wysłania maila do PST KAKUS... otrzymałem odpowiedź 03.01.2015 :
"Witam,do wtorku beda przegrody wraz z osprzętem u Pana
przepraszam za kłopot
W poniedziałek wyśle numer listu przewozowego
pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam"


Dziś jest 15.01.2015. Zero informacji - przesyłki brak.
Nie wytrzymałem i poprosiłem o pomoc zaprzyjaźniną kancelarię adwokacką.
Cóż... poczekamy na zaproszenie do sądu.

Odpowiedz
01.02.2017, 12:05,
#20
RE: Polecane case'y
Jestem zmuszony potwierdzić w/w opinię o firmie PST KAKUS.

Dlaczego?

Nie ze względu na jakość produktu, bo tego nie miałem okazji sprawdzić, tylko obsługę i kontakt. Przeciąganie, brak kontaktu, obietnice i brak ich realizacji. Kilku tygodniowy kontakt i nic. Zero finalizacji. W konsekwencji moja strata czasu i zakończenie współpracy, której niestety nawet nie było.

Nie polecam i przestrzegam.

Jeżeli tak wygląda jakość produktu jak obsługa klienta, to strach się bać. Wygląda na to, że w tej firmie trzeba mieć sporo szczęścia. Zero przewidywalności. Zero jasnych i szczerych komunikatów. Jeżeli chcecie "bujać" się kilka tygodni bez żadnych efektów, to śmiało polecam.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polecane słuchawki do pracy w klawiszem puncho 6 19,773 05.12.2013, 18:01
Ostatni post: garit

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS